Raşel Kumaş

Gönder bayrağı, parti bayrağı, spor bayrağı, sopalı, ipe dizili bayrak, olta(yelken) bayrağı gibi dış mekan bayraklarda kullanılan kumaş çeşididir. Güneş, yağmur toz gibi çevre etkilerine karşı dayanıklı olmasıyla en çok kullanılan kumaş türüdür. Ayrıca hava geçirgen olması ile dalgalanan bayraklarda en iyi görüntüyü verir. Baskıda görüntünün arkaya geçmesini sağlayarak çift taraflı kullanıma da izin verir. Yarı Parlak görüntüsüyle ne ışığı çok yansıtır nede solgun bir görüntü verir. Oldukça kullanışlı, görseli şık bir üründür.

 

 

 

Saten Kumaş

Makam bayrağı, masa bayrağı, kırlangıç bayrak gibi iç mekan bayraklarda kullanılan kumaştır. Bir yüzü parlak diğer yüzü mattır. kumaş kalitesini arttırmak için kullandığımız apretan sayesinde daha dik ve tok bir görünüm elde edilir. Baskı uygulandığında tek tarafından gözükür. Masa Bayrağı gibi çift yön icap eden bayraklarda çift kat dikilir. Kaliteli ve uzun ömürlü bir kumaştır.

 

 

 

Tela Kumaş

Çanta, gamboç(elbise kılıfı), görevli önlükleri gibi promosyon ürünlerinde kullanılır.. Uygun fiyatı, üzerindeki baskı kalitesinin netliği ve dik durmasıyla oldukça kullanışlı bir kumaştır.

 

 

 

Polar Kumaş

Şal, atkı, bere, kapşon gibi ürünlerimizde tercih edilen kumaştır. nakış ve baskı uygulanabilen bir üründür. İstenilen her renk ve model üretimi yapılabilmektedir.

 

 

 

 

 

 

Karar veremediyseniz bizimle iletişime geçebilirsiniz.
0212 653 0228
iletişim sayfasına geçmek için tıklayın.
Anasayfaya dönmek için tıklayın.