Mitingler bayrakları

MİTİNGLERDE KULLANILAR BAYRAKLAR

Seçim denince aklınıza bayrak gelir. Ülkemizde seçim kampanyaları tam bir rekabet haline gelmiştir. Seçim kampanyasında başarılı bir strateji izleyen parti liderleri bu anlamda en çok milli duygulara hitap etmeyi planlamaktadır. Seçim çalışmaları boyunca promosyon hediyeler dağıtmakla birlikte sokakları caddeleri ve miting alanlarını BAYRAKlarla donatarak tam bir görsel şölen hazırlamaktadırlar.

SOPALI BAYRAK OLMAZSA OLMAZ

Miting alanlarının olmazsa olmazı sopalı bayrakta kaliteyi arayan partilerin tek adresi EFSANE BAYRAK olmaktadır. SOPALI BAYRAKLARIN en önemli özelliği kumaşının ve sopasının kalitesidir. Sopalı bayraklar hem parti liderlerinin ülkelerine verdikleri önemi göstermekte hemde seçmenin milli duygularını pekiştirmektedir.

 

BÜBÜYÜK BOY TÜRK BAYRAKLARI

Miting bayrakları olarak kullanılan sopalı bayrakların yanı sıra birde dev türk bayrakları vardır. Seçmen kitlesinin üzerinde ay yıldızımızın dalga dalga yüzdüğünü görmek elbetteki her vatansevere onur ve gurur vermektedir. BAYRAK İMALATI DENİNCE AKLA GELEN İSİM EFSANE BAYRAKTIR.

 

TÜRK BAYRAKLARI

Son olarak miting alanlarında miting bayrağı olarak kullanılan diğer bir bayrağımız ise büyük boy türk bayraklarıdır. BAYRAK İMALATÇISI EFSANE BAYRAKTIR

Tüm bu bayrakların temin edilebileceği adres ise efsane bayraktan başkası değildir.

İLETİŞİM İÇİN – 0212 653 02 28 – efsane@efsanebayrak.com

About the author: efsanebayrak

Leave a Reply

Your email address will not be published.